Cześć miejski odkrywco!

 

Bardzo mi miło, że przydreptałeś do mojej chatki entuzjazmu. Zawsze kiedy poczujesz się znudzony, samotny i poszarzały – możesz śmiało tu zajść, zainspirować się i pomarzyć. Znaleźć pomysły na randkę, spotkanie z przyjaciółką czy wypad większą grupą. Pogadać o swoich szalonych pomysłach i znaleźć w jednym miejscu ludzi, którzy chcą je z Tobą zrealizować.

Moją malutką misją jest to, by zmienić Twoje podejście do czasu wolnego. By pobudzić Twoją kreatywność w patrzeniu na miasto i chęć do zabawy tym, co Cię otacza. By pomóc Ci pielęgnować w sobie dziecko, nauczyć się od nowa bawić i we wszystkim znajdować pozytywy.

By wyjść z tych szarych tuneli, którymi chodzimy codziennie z pracy i do pracy. Wyjrzeć na zewnątrz, skręcić w ulicę inną niż zwykle. Patrzeć trochę szerzej.

Sama na co dzień zajmuję się grywalizacją i marketingiem więc eskapady poza szary tunel urządzam notorycznie. W międzyczasie piszę dyplomowe opus magnum o grach miejskich, biegam na wszystkie ciekawe wydarzenia na mieście i wzdycham nad tymi, na które nie starcza mi czasu. Mam tysiąc pomysłów na to, jak możesz ciekawie spędzić czas w Warszawie i jak czasem od niej uciec. Sprzeciwiam się szarzyźnie i mam chytry plan przeciągnąć Cię na swoją stronę mocy.

No chodź – będzie fajnie!