Czujesz, że tworzyłbyś o wiele więcej, gdybyś w końcu się zorganizował? A może ciężko Ci zacząć projekt, bo głos w Twojej głowie mówi "nie róbmy tego dzisiaj"? Opowiem Ci o warsztatach, na których rozprawiam się z tym głosem!

Bycie osobą kreatywną jest świetne. Masz mnóstwo pomysłów na minutę a Twoja głowa co chwilę podsuwa Ci ciekawe projekty, którymi mógłbyś się zająć. Pomysły się nie kończą, a Ty masz już milion scenariuszy na to, kim możesz być, jeśli uda Ci się zrealizować Twój pomysł.

Ale od WYMYŚLENIA do ZROBIENIA jest jeszcze bardzo długa droga. I to całkiem wyboista. Często pełna oporu, zdziwienia i irytacji na samego siebie. Wiem o tym aż za dobrze. Dlatego organizuję Warsztaty Dyscypliny dla Kreatywnych - by widzieć wokół siebie jak najwięcej ludzi, którzy zamiast się frustrować - realizują swój potencjał.

 W dalszej części artykułu piszę o tym czy Warsztat Dyscpliny Kreatywnych jest czymś dla Ciebie, z jakimi problemami rozprawiam się na warsztatach i odrobinę o tym, dlaczego to właśnie ja prowadzę warsztat. 

Czy dyscyplina jest Ci potrzebna?

Możliwe, że jesteś jedną z tych osób, które są:

  • niezwykle zmotywowane,
  • nakierowane na cel,
  • kreatywne,
  • nigdy się nie rozpraszasz,
  • nie przejmujesz się gorszymi dniami,
  • zawsze kończysz to, co zacząłeś,
  • mniejsze i większe wydarzenia w Twoim życiu prywatnym, nie odciagają Cię od Twojego planu. 

Jeśli tak, to jest to połączenie mistrzowskie i nie mogę się doczekać, by usłyszeć o Twoich projektach! Bo jestem PEWNA, że je zrealizujesz. Masz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli jednak nie odnajdujesz się w tym opisie, a chcesz realizować swoje pomysły - narzędzia, o których opowiadam na warsztatach, mogą Ci się naprawdę przydać. Bo bez dyscypliny będzie Ci bardzo ciężko zrealizować projekty długoterminowe. Czyli te, na kórych zwykle najbardziej nam zależy.

Dobra wiadomość jest taka, że jestem po Twojej stronie. Nie usłyszysz ode mnie o metodach na organizowanie czasu, które tak uwielbiają osoby zorganizowane. Na kreatywnych twórców, większość tych metod nie działa. Czują się w nich po prostu uwięzieni. I po kilu dniach znów wracają do swoich złych nawyków.

Zamiast tego, opowiem Ci więc o rytuałach i dobrych praktykach, które będą w zgodzie z Twoją kreatywną naturą. Byś zobaczył jaką masz w sobie moc, kiedy skutecznie działasz.


Z czym już  nie będziesz miał problemu po warsztacie:

Warsztaty ułożone są w taki sposób, byśmy przechodzili punkt po punkcie, problem po problemie i rozprawiali się z nimi. I naprawdę - to co uczestnicy widzą jako pierwsze po wejściu do sali warsztatowej, to program warsztatu, który jest listą problemów do wykreślenia.

I nie ma nic, co cieszy mnie bardziej, niż uczestnicy robiący zdjęcia listy na koniec - gdy każdy z tych problemów jest już wykreślony.

Zobacz z jakimi problemami pożegnasz się po warsztacie Dyscypliny dla Kreatywnych:

Dlaczego wiem, że mogę Ci pomóc:

Ostatnio jedna z uczestniczek warsztatu stwierdziła, że nie spodziewała się takiego profesjonalizmu na moich warsztatach. Zrobiło mi się jednocześnie miło i dziwnie. Bo skąd to zdziwienie profesjonalizmem? 🙂 

Ale rozumiem to - na blogu nie piszę o swoim doświadczeniu zawodowym zbyt dużo, a to właśnie ono pomaga mi w prowadzeniu warsztatów.

Oprócz prowadzenia bloga mam doświadczenie jako copywriter, projektant grywalizacji i lider zespołu kreatywnego. A że zawsze najważniejsze bylo dla mnie dzielenie się wiedzą - mam za sobą wiele godzin spędzonych na prowadzeniu warsztatów i wykładów. Zarówno na ostatnich piętrach warszawskiego Mordoru, jak i w Polskiej Akademii Nauk.

Obecnie pracuję również jako freelancer, więc dbam o to, by zadbać o potrzeby również tej grupy uczestników. Jeśli jesteś jedną z tych osób, to naprawdę serdecznie Cię zapraszam. Wiem, że dyscyplina na swoim jest dużym wyzwaniem. A narzędzia, o ktorych opowiem na warsztatach - mogą Ci niesamowicie pomóc.

Jeśli więc zdecydujesz się na warsztaty, to masz pewność, że dobrze się Tobą zaopiekuję. I wypuszczę Cię z nich dopiero, gdy poczujesz się pewnie ze swoją kreatywnością i dyscypliną. Bez względu na to czy pracujesz w korporacji, małej firmie czy na swoim 🙂


Szczegóły wydarzenia:

🔹 TERMIN: 25.05.2019, 12.00-14.00

🔹 MIEJSCE: Kawiarnia Dlaczemu 

🔹 Koszt: 89 zł (wpłata kwoty stanowi potwierdzenie rezerwacji)

🔹 Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2161190843964648/

rocket

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Do końca zapisów pozostało:

00
Dni
09
Godzin
05
Minut
25
Sekund