Wyjdź ze znajomymi na piwo i sprawdź swoją wiedzę ogólną w barowym quizie. Dowiedz się gdzie w Warszawie organizują Pub Quizy i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa!

Jeśli uwielbiasz wypady na miasto ze znajomymi, ale zwykłe wyjścia na piwo zaczynają Cię już nużyć – spróbuj wyskoczyć z nimi na Pub Quiz. Quiz z wiedzy ogólnej, organizowany w pubie w wybrany dzień tygodnia, zawiera pytania z takich kategorii jak muzyka, sport, sztuka, historia czy kino. Nie nastawiaj się jednak na Milionerów! Wszystko odbywa się w niezobowiązującej piwnej atmosferze, a na pytania prowadzącego odpowiadać będziesz całą drużyną ; ) Nie ma więc znaczenia czy jesteś introwertykiem czy ekstrowertykiem – uśmiejesz się ze swoją ekipą do łez!

Zasady gry w Pub Quiz

Aby wziąć udział w Pub Quizie musisz zgromadzić co najmniej dwuosobową drużynę i wpłacić 3 zł wpisowego za udział w grze. W zamian za to dostaniesz kartę odpowiedzi, a Twoje wpisowe trafi do wspólnej puli, którą wygra najlepsza drużyna tego wieczoru.

Cała gra ma kilka rund, w której prowadzący zadaje 10 pytań dotyczących danej kategorii. Po każdym pytaniu masz minutę na ustalenie wspólnej odpowiedzi ze swoją drużyną  i wpisanie jej do karty odpowiedzi. Po kilku rundach drużyny wymieniają się kartami i wspólnie z prowadzącym weryfikują poprawność odpowiedzi.

Pytania nie tylko dotyczą różnych dziedzin wiedzy, ale są również zadawane są na różny sposób. Możesz więc spodziewać się pytań otwartych, pytań z wariantami odpowiedzi, zagadek w formie filmów, melodii do odgadnięcia czy też szukania brakującego elementu na obrazku.

img_20161019_201538

 

Wszystkie rundy zmierzają do ostatecznego wyłonienia zwycięskiej drużyny wieczoru, która zgarnia nagrody – gotówkę, alkohol i uznanie tłumu ; )

Ale to nie koniec! Z racji tego, że rozgrywka odbywa się co tydzień, możesz ze swoją drużyną wziąć udział w PubQuizowej lidze. Jeśli będziecie przychodzili regularnie i zdobywali kolejne punkty – zostaniecie wpisani na pubowego flipcharta i będziecie mieli szansę wzięcia udziału w rozgrywkach ligowych!

 

Gdzie zagrasz w Warszawie

14797523_1120601491310524_1366773272_n

Koniec teorii, czas na konkrety! PubQuiz odbywa się regularnie w 31 miastach Polski, a w Warszawie znajdziesz go w dwóch miejscach:

Wkrótce do tego grona ma dołączyć również PadBar. Rozgrywki odbywają się co tydzień i możesz dojść do gry w każdym momencie.

Jeżeli nie jesteś z Warszawy a już przebierasz nogami, by wziąć udział w PubQuizie  – tutaj sprawdzisz czy organizują go także w Twoim mieście (mapa).

 

Wiesz już wszystko czego potrzebujesz, by przekonać swoich znajomych do trochę innego wyjścia na piwo! To jak, widzimy się w środę w Jack’s Cinema? Wściekłe Pięści Węża czekają na godnych przeciwników!

 

No chodź, będzie fajnie!