Domowa atmosfera, mała widownia i ekipa, która każdego wieczoru bezbłędnie rozśmiesza publiczność na Placu Zbawiciela. Skręć za winkiel i zajrzyj do oazy absurdalnego humoru w Klubie Komediowym!

Po fatalnym tygodniu potrzebowałam prawdziwego odpoczynku. Luzu i relaksu w niezobowiązującej atmosferze. Wyjścia spod koca do ludzi. I Klub Komediowy okazał się strzałem w dziesiątkę! Całkowicie mnie odstresował, napoił Aperol Spritzem i wypuścił do domu rozbawioną jak dzika fretka.

Zostawił też z przekonaniem, że Klub Komediowy nie jest jednym z tych miejsc, do którego idzie się raz, a jest raczej sposobem na spędzenie wieczoru, do którego z przyjemnością się wraca.

Klub Komediowy w Warszawie

Klub Komediowy znajduje w podziemiach kawiarni Forum przy Placu Zbawiciela i od 2004 roku rozbawia swoją widownię improwizowanymi występami komediowymi, spektaklami komediowymi i stand upami.

Na scenie w podziemiach codziennie można zobaczyć spektakl w wykonaniu różnych grup komediowych. Znajdziemy tam zarówno teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, Hurt Luster), stand-uperów (Stand-Up Polska), jak i kabaret literacki (Fabularny przewodnik po).

Co ciekawe – za bilet zapłacimy niewiele więcej niż za kino. W zależności od formy spektaklu będzie to koszt w granicach 15-40 złotych.

klub1

Dlaczego warto wybrać się do klubu Komediowego

Idąc tam pierwszy raz zupełnie nie wiedziałam czego oczekiwać. Po lokalizacji spodziewałam się nadęcia. Po kabarecie, niewybrednych żartów. Tymczasem Klub Komediowy zaskoczył mnie na całej linii. Atmosfera, która panuje w podziemiach jest swojska i domowa. Humor z kolei jest błyskotliwy, inteligentny i na poziomie. I to wszystko odnosi się nie tylko do spektakli komediowych, ale też do improwizacji, które w Klubie robione są naprawdę po mistrzowsku. Jeśli ktoś z Was oglądał kiedykolwiek program Whose line is it anyway, w którym amerykańscy komediowcy mierzą się w improwizowanych scenkach, to koniecznie musi się wybrać na Plac Zbawiciela! Co by zobaczyć jakich zdolnych komediowców mamy i w Polsce : )

 

klub4

Podsumowując

Niezależnie od tego czy idziemy na występ improwizowany, stand up czy spektakl, Klub Komediowy to świetny sposób na spędzenie wieczoru. Dzięki temu, że występy odbywają się codziennie a spektakle w większości są improwizowane, to mozna tam wracać nawet co tydzień. I co tydzień na nowo zachwycać się błyskotliwością i ciętym dowcipem kolejnych improwizatorów 🙂

Jeśli potrzebujecie więc pomysłu na nowy sposób spędzenia wieczoru ze swoją połówką, na wyjście z przyjaciółmi czy przyjeżdacie do Warszawy na weekend – wpadajcie koniecznie do Klubu i zobaczcie co jeszcze Warszawa ma Wam do zaoferowania!

 

No chodź, będzie fajnie!

Spodobał Ci się wpis i chcesz być na bieżąco z pomysłami na ciekawe spędzanie czasu w Warszawie?

Polub No chodź, będzie fajnie na Facebooku!

 

Zdjęcia wykorzystane w poście pochodzą z oficjalnej strony Klubu Komediowego.