Współpraca

 

Nazywam się Aneta, zawodowo zajmuję się motywowaniem i angażowaniem społeczności poprzez teksty copywriterskie i projektowanie gier. Swoje doświadczenie ze współpracy z największymi markami z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, elektronicznej i farmaceutycznej, wykorzystuję do angażowania społeczności czytelników skupionych wokół bloga No chodź, będzie fajnie oraz organizowaniu wydarzeń z niepowtarzalnym klimatem.

Moim znakiem szczególnym jest niezrównany entuzjazm i serce wkładane w każdy projekt, którego jestem częścią. Bez względu więc na to, czy chcesz wypromować swoją markę poprzez wpis na blogu, czy zorganizować wspólnie niezwykłe wydarzenie – masz gwarancję przyjemnej współpracy, ktorej efektem będzie angażujący społeczność produkt.

Czytelnikami bloga są przede wszystkim kobiety, w wieku 18-34 lat, mieszkające w Warszawie, prowadzące bardzo aktywny tryb życia oraz otwarte na nowe doświadczenia i znajomości. Zwykle są to trendsetterki, które po wypróbowaniu atrakcji lub lokalu, przyciągają do niego również swoich znajomych.

 

ZAKRES WSPÓŁPRACY

Oferuję współpracę w zakresie postów sponsorowanych na blogu, kampanii oraz wspólnej organizacji wydarzeń. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie proponując ciekawe rozwiązania.

Zastrzegam jedynie, że współpracuję jedynie z markami, które wpisują się w klimat bloga i są zgodne z moim gustem i przekonaniami.

Jeśli chcesz wspólnie stworzyć angażującą kampanię dla Twojej marki – pisz na adres kontakt@nochodz.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

 

WYBRANE STATYSTYKI WYDARZEŃ

statystyki