Jako dziecko uwielbiałeś skakać na trampolinie i Twoim największym marzeniem było posiadanie własnej trampoliny w ogrodzie? Mieszkając w Warszawie możesz bez problemu spełnić swoje marzenie o skakniu do upadłego! Sprawdź gdzie poskaczesz na trampolinie w Warszawie.

Z miesiąca na miesiąc w Warszawie pojawiają się kolejne miejsca, w których możesz poskakać na trampolinie. Zadaszone parki trampolin, kolejne siłownie oferujące fitness na trampolinach czy mini-trampoliny na placach zabaw.

Wszystkie te miejsca i przydatne tipy zebrałam tutaj. Dowiesz się więc jak przygotować się na wypad do parku trampolin, gdzie poskaczesz za darmo i gdzie najbliżej siebie masz miejscówki oferujące zajęcia na trampolinach.

Kilka lat temu takich miejsc w Warszawie w ogóle nie było. I wiem o tym, bo sprawdzałam to namiętnie 😉 Naprawdę się cieszę, że mogę Ci podrzucić te wszystkie miejsca. Jeżeli z powodu tego wpisu, zdecydujesz się wybrać do jednego z tych miejsc – daj mi proszę znać. Sprawisz mi tym ogromną przyjemność.

Hangar 646

17093801_98_1020919916

Hangar to park trampolin, który znajdziesz w Warszawie w dwóch lokalizacjach – na Gocławiu i Mokotowie. Jeśli jesteś fanem hasania na trampolinach, to miejsce stanie się dla Ciebie drugim domem. W środku znajdziesz kilkadziesiąt trampolin, rampy, planszę akrobatyczną i basen z gąbkami – moją wielką miłość . To miejsce świetnie sprawdzi się więc zarówno dla poczatkujących, jak i dla doświadczonych akrobatów. Gdybyś chciał spróbować czegoś więcej, to śmiało możesz podpytać instruktora na sali, albo wybrać się na zajęcia, które Hangar u siebie organizuje.

Za najbardziej standardowy bilet zapłacisz tutaj 34 złote i dzięki temu bedziesz mógł korzystać z większości atrakcji przez godzinę. Zwróć uwagę na to, że w cenie dostajesz antypoślizgowe skarpetki, które musisz mieć, by z trampolin skorzystać. Otrzymujesz je na własność, więc przy kolejnych wejściach płacisz już 29zł.

Jeśli chodzi o przydatne informacje:

  1. Pamiętaj żeby zabrać ze sobą wygodne, najlepiej sportowe ciuchy, i coś do picia – godzina intensywnego skakania potrafi naprawdę zmęczyć.
  2. Zarezerwuj bilet internetowo, bo chętnych jest sporo i możesz się rozczarować
  3. Bądź na czas. To ważne, bo przed wejściem musisz zobaczyć filmik, który mówi Ci czego nie robić na trampolinach, a potem rozgrzać się podczas rozgrzewki z instruktorem. Potem możesz już sobie hasać jak Ci się podoba.
  4. TEN FILMIK JEST NA SERIO. Uczulam, bo jak źle skoczysz, to naprawdę możesz sobie coś złamać. Uważaj zwłaszcza na przęsła miedzy trampolinami – są przykryte materaiałem, ale są z metalu.

 

Fitness na trampolinach

jumping-frog3A na czym to w ogóle miałoby polegać?! A no na tym, że masz swoją mini-trampolinę i drążek, przy którym wykonujesz niekóre z ćwiczeń. Fitness polega na kontrolowanych podskokach w rytm żywiołowej muzyki.

Chodząc na takie zajęcia byłam w szoku jak wiele ćwiczeń da się na trampolinie wykonać! Jedna noga, dwie nogi, na zmianę, wysoko lub tylko ciut ciut. Brzuszki na trampolinie, wymachy, obroty. Można się pożądnie zmachać i wyjść na naprawdę miękkich nogach 😉 Ze swojej strony bardzo polecam –  sama frajda.

 

Miejscówki, które oferują fitness na trampolinach:

 

Trampoliny na placu zabaw72938_d

Jest i niespodzianka! Jeśli chcesz trochę poskakać na próbę, nie zmęczyć się za bardzo i nic za to nie zapłacić – przyjeżdżaj na Bielany! Tutaj właśnie mieści się AWF (Akademia Wychowania Fizycznego), koło której znajdziesz plac zabaw. A tam? Kilka malutkich trampolin wbudowanych w ziemię!

Znajdziesz je także na Bemowie, na placu zabaw koło Fortu Bema. Ale ponieważ jest to genialny plac zabaw, to przyjdź tutaj wieczorem. Wtedy być może uda Ci się wydrzeć kilka minut na trampolinie dla siebie 😉

 

I jak? Tworzą się już w głowie plany? Mam nadzieję, bo skakanie na trampolinie, to ogromna frajda i świetny pomysł na spędzenie czasu. Parki trampolin świetnie sprawdzają się jako rozkręcacz na urodzinach, randkach, wieczorach panieńskich (byłam i polecam!). Z kolei fitness, to inny stan umysłu. Jeśli nudzi Ci się machanie ciężarkami, to polecam. A jak nie lubisz fitnessu, to też polecam. Jest szansa, że zmienisz zdanie 😉

 

No chodź, będzie fajnie!

 

Spodobał Ci się wpis i chcesz być na bieżąco z pomysłami na ciekawe spędzanie czasu?

Polub No chodź, będzie fajnie na Facebooku!