Kreatywność jest funkcją człowieka. A nie umiejętnością. Po 3 godzinach Warsztatu Kreatywności No chodź, będzie fajnie w końcu dostajesz instrukcję korzystania z tej funkcji.

Kreatywność i tworzenie powinno dawać nam radość. Dziecięcą frajdę tworzenia rzeczy z niczego i wpadania na szalone pomysły. Ale im jesteśmy starsi, tym o to trudniej. Kreatywność zaczyna odgrywać ważną rolę w pracy i często daje nam nieprzyjemne poczucie, że nie jesteśmy dość dobrzy. Wystarczająco pomysłowi, kreatywni czy innowacyjni. Wystarczy jedna burza mózgów, w trakcie której nie możemy wpaść na dobry pomysł, by stwierdzić, że nie jesteśmy w ogóle kreatywni.

Wiem, że tak jest, bo pracowałam jako Copywriter, Projektant Grywalizacji i lider zespołu kreatywnego. Znam ten temat od podszewki i bardzo żałuję, że naukowo wgryzłam się w niego dopiero po tylu latach. Gdybym wiedziała rzeczy, które teraz opowiadam na Warsztatach Kreatywności, oszczędziłabym sobie wielu lat frustrowania się, wywierania presji na samej sobie i złego samopoczucia. 

 

 

Czym są Warsztaty Kreatywności?

Kreatywne Warsztaty No chodź będzie fajnie to mój autorski 3-godzinny warsztat, który jest paliwem rakietowym dla Twojej kreatywności.

Pokazuję na nim metody i triki, które uwalniają kreatywne myślenie bez względu na sytuację. Opowiadam o neurobiologii kreatywności i pokazuję jak wykorzystywać dzialanie mózgu do tego, by wpadać na więcej pomysłów. Wspólnie rozmawiamy o przekonaniach, które wspierają kreatywność.

I z każdym zdaniem, ćwiczeniem i metodą udowadniam Ci, że kreatywność jest funkcją człowieka. A nie umiejętnością. Po 3 godzinach warsztatu w końcu dostajesz instrukcję korzystania z tej funkcji.

Po wyjściu z warsztatu będziesz wiedział w jaki sposób ćwiczyć twórcze myślenie, co może je blokować i jakich technik używać, by te blokady przełamywać. Wszystko po to, by kreatywność dawała Ci frajdę, a nie frustrację.

 

Co zyskujesz dzięki Warsztatom Kreatywności

Po wyjściu z warsztatu będziesz wiedział w jaki sposób ćwiczyć twórcze myślenie, co może je blokować i jakich technik używać, by te blokady przełamywać. 

 • Dowiesz się jak działa Twój mózg, gdy wpadasz na pomysły i jak go “zhakować” by robił to częściej (neurobiologia kreatywności).

 • Poznasz sprawdzone TRIKI I TECHNIKI pobudzania kreatywności, które przydadzą Ci się w każdej sytuacji.

 • Poznasz przekonania, które wspierają Twoją kreatywność.

 • Dowiesz się co robić, by rozwinąć w sobie 3 rodzaje myślenia twórczego.

 • Poznasz sposoby na utrzymywanie swojej kreatywności na stale wysokim poziomie.

Inwestycja w Warsztaty

Za 3-godzinny autorski Warsztat Kreatywności zapłacisz 89 zł. W tej cenie otrzymujesz ode mnie solidną pigułkę wiedzy na temat kreatywności oraz metody i techniki uwalniania jej w dowolnym momencie.

Na zakończenie warsztatu otrzymujesz również dodatkowe materiały, które pozwolą Ci na rozwijanie swjej kreatywności jeszcze długo po naszym spotkaniu. Dodatkowo możesz skorzystać z możliwości gratisowej konsultacji po warsztacie, w trakcie której odpowiem na Twoje pytania.

Dla kogo są Warsztaty Kreatywności?

Kreatywne podejście do życia potrafi naprawdę zmienić jego jakość. I uczestnicy warsztatów zgodnie stwierdzają, że ciężko znaleźć obszar, w kórym nie jest ona pomocna.

Warsztaty przydadzą Ci się szczególnie, jeśli:

 

 • 1

  Pracujesz na co dzień kreatywnie i potrzebujesz wsparcia, by utrzymać swoją kreatywność na stałym poziomie i szybko wprowadzać się w stan tworzenia.

 • 2

  Czujesz, że nie zawsze możesz polegać na swojej kreatywności i chcesz poznać techniki, które pomogą Ci wpadać na dobre pomysły w ważnych dla Ciebie momentach (w pracy, na studiach).

 • 3

  Wiążesz swoją przyszłość z pracą kreatywną i chcesz się dowiedzieć jak równomiernie rozwinąć wszystkie 3 typy myślenia twórczego.

Poznaj opinie innych osób

Prowadzenie Warsztatów Kreatywności mnie uskrzydla, bo wiem ile dobrego potrafią zdziałać. Dzielę się na nich solidną porcją naukowej wiedzy i wręczam do ręki techniki myślenia kreatywnego, które nie zawodzą. Ale to, co najbardziej mnie napędza do działania, to Wasza energia na warsztatach. Śmiech, niezwykłe odkrycia i błysk w oku, kiedy uświadamiacie sobie jakie możliwości się przed Wami otwierają dzięki tej wiedzy. 

Adam Mirkowski

Narrative Designer, Tate Multimedia

Warsztaty Anety to solidna pigułka wiedzy, która może przydać się zarówno osobom kreatywnym, jak i tym, którzy czują braki w tym zakresie. Zajęcia są świetnie przygotowane merytorycznie, dzięki czemu uczestnicy dostają zestaw konkretnych rad i ćwiczeń opartych na wiedzy naukowej. Polecam!

Dominika Michalak

Copywriter, One2tribe

Miałam przyjemność pracy z Anetą, która jest człowiekiem orkiestrą. Jej niezliczone pomysły, otwartość, głowa pełna wyobraźni, to coś, co jest potrzebne dzisiejszemu szaremu światu.

Marek Lipiński

Social Media Planner, K2 Media

Konia z rzędem temu, kto potrafi określić, czym jest kreatywność. Kto ostatnio zastanowił się nad tym przed wpisaniem formułki do CV albo opisu na serwisie randkowym? Ale da się. I choć nie bardzo wierzyłem w specjalne techniki czy ćwiczenia, to Aneta Chmielińska dała czadu. Już samo spędzenie kilku godzin w gronie zaangażowanych osób pobudza do działania. Jak dla mnie, 11/10.

 

Zapraszam Cię z całego serca

Już niedługo organizuję kolejne warsztaty, do których możesz dołączyć. I serdecznie Cię na nie zapraszam! Będzie mi niezwykle miło poznać Cię osobiście 🙂 Aby się na nie zapisać, wystarczy, że wyślesz wiadomość przez formularz poniżej. No chodź, będzie fajnie!

NAJBLIŻSZE WARSZTATY

Kawiarnia Dlaczemu 25.05.2019

GODZINY: 9-12.00

Chcesz dołączyć do najbliższych warsztatów?

Zapisy trwają jeszcze:

00
Dni

09
Godzin

09
Minut

21
Sekund